Skip to content

gabinet@zwolenscy.pl

Kom.: 608 468 871 & 606 912 347

BODY DETOX SPA

lisc2

Opis

Szkodliwe substancje zawarte w powietrzu, przetworzone pożywienie, konserwanty, zanieczyszczona woda – to czynniki negatywnie wpływające na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie. Dopóki jesteśmy zdrowi, komórki ciała posiadają ładunek ujemny, zachowując potencjał w przedziale od 70-90 miliwoltów. Organizm przyswaja wtedy najwięcej składników odżywczych i wydala szkodliwe produkty przemiany materii. Na skutek niewłaściwego odżywiania, życia w stresie, zanieczyszczonego środowiska – ujemny potencjał komórki spada nawet do 10-20 miliwoltów. W takiej sytuacji przyswajanie składników pokarmowych oraz wydalanie toksyn jest zakłócone, słabnie zdolność komórek do samooczyszczania. Prędzej czy później musi to zaowocować chronicznymi problemami zdrowotnymi, dysfunkcjami organów, a w końcu do zatrzymania podstawowych funkcji życiowych. Pamiętajmy o tym, że tańsze, efektywniejsze, i mniej bolesne jest zapobieganie niż usuwanie skutków oraz o tym, że czasami konsekwencje chorób są niestety nieodwracalne.

DETOX SYSTEM – to rewolucyjny sposób głębokiego oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Stymulowana jonami wodoru błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczną, dzięki czemu komórka powraca do optymalnej formy a podstawowe czynności życiowe takie jak przyswajanie, wydalanie, itp., przebiegają bez zakłóceń.

Detoksykacja odbywa się przez relaksującą, trwającą od 10 – 30 minut kąpiel stóp. Proces ten jest efektywny i skuteczny, bowiem na stopach znajduje się system receptorów wspomaganych przez wielką liczbę porów (ok. 2000 mikrokanalików, przez które nasz organizm może zarówno wydalać toksyny jak i uzupełniać niedobory mikroelementów).

W trakcie zabiegu woda zmienia barwę od lekko żółtej do brązowej, a nawet czarnej. Można zauważyć w niej plamy tłuszczu, często pieni się lub mętnieje, czasem nabiera intensywnego zapachu, np. nikotyny – to wyraźny znak, że organizm poprzez skórę pozbywa się toksycznych i szkodliwych substancji.

body-detox-zwolenscy-terapie

OCZYSZCZANIE KRWI METODĄ BODY DETOX SPA

Badanie przeprowadzono metodą mikroskopii w ciemnym polu, dzięki której możemy obserwować żywą krew i zachodzące w niej zmiany.

Widoczna rulonizacja komórek krwi. Najczęstsza przyczyna to: przewlekłe niedotlenienie, zwiększona ilość wolnych rodników, zakwaszenie, nieprawidłowa dieta. Widoczne również duże zanieczyszczenie osocza.

Simplast (jasna plama) – typowy obraz zaburzeń detoksykacji organizmu – odkłada się najczęściej w stawach i bywa powodem zwyrodnień i schorzeń reumatycznych. Komórki są nieregularne i zapadnięte co świadczy o ich małej żywotności.

Obraz krwi tej samej osoby po serii zabiegów.

Zauważalne są wyraźne zmiany. Krwinki są niezapadnięte, dotlenione, doenergetyzowane. Zanieczyszczenia zniknęły.

 • spadek odporności, częste przeziębienia, chroniczne zmęczenie, stany obniżonego nastroju, depresja.
 • otyłość, zła przemiana materii i cellulit – rewelacyjne efekty w połączeniu z masażami,
 • wspomaganie leczenia chorób endokrynologicznych (cukrzycy, tarczycy),
 • problemy skórne – trądzik, plamy wątrobowe, trądzik różowaty, łuszczyca,
 • nerwobóle,
 • zapalenie nerwów,
 • zaburzeniach ukrwienia stop,
 • żylaki.

Zabiegowi mogą poddać się zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

lisc2

W wyniku serii testów badających skuteczność detox system stwierdzono, że zabiegi:

WSKAZANIA DO TERAPII

 • obciążenie organizmu toksynami w chorobach wątroby, nerek i jelit,
 • zwyrodnieniowa choroba stawów, bóle stawów, zwyrodnienia, artretyzm,
 • wspomaganie leczenia chorób układu moczowo-płciowego,
 • redukcja efektów alergii,
 • oczyszczanie po antybiotykoterapii,
 • oczyszczanie po chemioterapii,
 • wspomaganie likwidacji obrzęków,
 • bóle menstruacyjne,

Naturoterapie stosowane przez nasz gabinet nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Wszelkie decyzje w kwestiach zdrowia należą do lekarza prowadzącego leczenie. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem prowadzącym.

Anna 608 468 871

Lech 606 912 347

© Copyright zwolenscy.pl – wszelkie prawa zastrzeżone – realizacja Vebi.pl

Naturoterapie stosowane przez nasz gabinet nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Wszelkie decyzje w kwestiach zdrowia należą do lekarza prowadzącego leczenie. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem prowadzącym.

Anna 608 468 871

Lech 606 912 347 

Sonia 788 826 711
 

© Copyright zwolenscy.pl – wszelkie prawa zastrzeżone – realizacja phenterprise

Polityka prywatności