Skip to content

gabinet@zwolenscy.pl

Kom.: 608 468 871 & 606 912 347

TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU PASOŻYTAMI, BAKTERIAMI, WIRUSAMI I GRZYBAMI

lisc2

Opis

Kilkudniowe odrobaczanie mija się z celem. Dotyczy to zarówno metod naturalnych, jak i chemicznych. Należy pamiętać, że pasożyty i grzyby to żywe organizmy, które mają swoje cykle życiowe, mechanizmy obronne czy nawet własną florę bakteryjną. Jeżeli w Twoim organizmie są pasożyty i grzyby, a Ty postanowisz się tylko odrobaczyć, czyli jednorazowo przyjąć jakieś medykamenty, pasożyty powrócą w podobnej ilości lub większej jak poprzednio, dając te same objawy!

Istnieje wiele naturalnych sposobów, jednak terapia powinna być skojarzona i bezwzględnie połączona z oczyszczaniem organizmu z toksyn, powstających przy odrobaczaniu oraz właściwą dietą. Nie istnieje jedna uniwersalna metoda odrobaczania. Pamiętajmy również, że jeśli pasożyt bytuje w nas kilka miesięcy albo nawet kilkanaście lat, nie pozbędziemy się go w kilka dni.

Po stwierdzeniu obciążeń organizmu pasożytem, proponujemy terapię metodą biorezonansu, bądź naturalnymi preparatami ziołowymi.

W przypadku biorezonansu, każda terapia zawiera w sobie etap usuwania pasożyta, ale również stosujemy programy aktywizujące drogi i narządy oczyszczania (wątroba, nerki, jelita) oraz programy stymulujące i wzbogacające mikroflorę układu pokarmowego. Najczęściej jest to seria ok.5 zabiegów na określonego pasożyta.

Terapie są zupełnie bezpieczne i bezbolesne, nie kolidują z leczeniem konwencjonalnym, czas trwania jednej terapii to ok.60 min. Z powodzeniem mogą być wykonywane dzieciom poniżej 3 roku życia.

terapie przeciwpasozytnicze zwolenscy pasozyty
odpornosc-zwolenscy-gabinet

Stosujemy również terapie preparatami ziołowymi. Ponieważ oczyszczanie organizmu z pasożytów jest dość skomplikowanym mechanizmem, aby było skuteczne powinno zostać dobrane indywidualnie, po wcześniejszej diagnozie i wywiadzie. Ważny jest także czas trwania terapii, dobór środków oraz proporcje i stężenia preparatów, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, osoby chore, osoby starsze czy przewlekle cierpiące na dane objawy.

Samo odrobaczenie to nie wszystko, trzeba tak przeprowadzić terapię, aby wyprowadzić pojawiające się w związku z tym wszystkie toksyny. Aby nasz organizm wewnętrznie przestał być atrakcyjną przestrzenią dla pasożytów, należy również odżywić florę bakteryjną.

W naszym gabinecie działamy kompleksowo i w przypadku kuracji usuwającej obciążenia pasożytnicze nasz dietetyk zaleca odpowiednią dietę.

lisc2

Ważne informacje przed wykonaniem testu

Przeciwwskazania do terapii i diagnostyki biorezonansowej:

  • rozrusznik serca,
  • implant elektroniczny np. implant słuchu,
  • ciąża (przeciwwskazanie tylko do terapii).

Naturoterapie stosowane przez nasz gabinet nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Wszelkie decyzje w kwestiach zdrowia należą do lekarza prowadzącego leczenie. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem prowadzącym.

Anna 608 468 871

Lech 606 912 347

© Copyright zwolenscy.pl – wszelkie prawa zastrzeżone – realizacja Vebi.pl

Naturoterapie stosowane przez nasz gabinet nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Wszelkie decyzje w kwestiach zdrowia należą do lekarza prowadzącego leczenie. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem prowadzącym.

Anna 608 468 871

Lech 606 912 347 

Sonia 788 826 711
 

© Copyright zwolenscy.pl – wszelkie prawa zastrzeżone – realizacja phenterprise

Polityka prywatności