Skip to content

gabinet@zwolenscy.pl

Kom.: 608 468 871 & 606 912 347

TESTY ALERGICZNE

lisc2

Opis

Wykonujemy komputerowe, bezinwazyjne, bezbolesne, całkowicie bezpieczne testy alergiczne metodą biorezonansu na ok. 500 alergenów. (5 różnych grup alergenów, najczęściej występujących: pokarmowe, pyłkowe, wziewne, dodatki żywieniowe).

Wyniki testu są natychmiastowe poprzez automatyczną sygnalizację urządzenia. Bez obawy można je wykonywać u małych dzieci i jest to jedyna metoda testowania i likwidowania alergii nawet u niemowląt.

Standardowa wizyta obejmuje przeprowadzenie całego zestawu, który zawiera ponad 90 podstawowych alergenów, jakie występują w naszym codziennym otoczeniu.

Bardzo często testy wykonujemy w sposób niestandardowy, łącząc alergeny z różnych zestawów tak, aby podczas jednego badania uzyskać jak najwięcej informacji w kontekście problemów zdrowotnych klienta.

Istnieje również możliwość testowania indywidualnie dostarczonych substancji, na które występuje ryzyko alergii u danej osoby, np. kosmetyki, detergenty.

Badamy alergię na alergeny z różnych grup, min.: pokarmowe (mleko, jajko, zboża, mięsa, warzywa, owoce, orzechy, ryby), dodatki spożywcze (barwniki, konserwanty, emulgatory, przeciwutleniacze, i inne), pyłki (traw, krzewów, drzew, chwastów, zbóż, kwiatów), naskórki i sierści zwierząt, pióra, tkaniny, pleśnie (Alternaria, Cladosporium, Mucor, Aspergillus), roztocza, Candida.

aleria-analiza-badanie-test
TESTY_ALERGICZNE_TEKST
lisc2

Ważne informacje
przed wykonaniem testu

Kiedy wyniki testu alergicznego są najbardziej rzetelne ?

  • Na 7 dni przed badaniem nie powinno się przyjmować leków przeciwalergicznych tzw. antyhistaminowych, blokujących histaminę (np. Zyrtec, Claritine, Xyzal, Alertec, Rotadin, sterydowych i wielu innych, również wapna). Dotyczy to także kropli i aerozoli antyalergicznych (w przypadku kropli Otrivin – wystarczą 2 dni karencji) – pod kontrolą lekarza.
  • Niektóre leki złożone zawierają jako jeden ze składników substancję antyhistaminową np. Theraflu extragrip – trzeba zawsze czytać dokładny skład leków.
  • Maści sterydowe, które są intensywnie używane, także mogą blokować badanie alergii,

 Powyższe leki maskują alergie i blokują możliwość jej wykrycia testem biorezonansowym, badanie może być niemiarodajne.

Ważne! Na rynku wykonywane są testy biorezonansowe, które posiadają negatywną ocenę i oskarżane są o brak rzetelności. Szczególnie zdarza się to w przypadku objazdowych firm, które oferują bezpłatne diagnozy i sprzęt do terapii. Ważne jest, abyście Państwo zwrócili uwagę przy wyborze gabinetu czy terapeuta ma ukończone szkolenia wraz z certyfikatem, oraz na jakim sprzęcie pracuje. Diagnostyka wykonana przez tylko przez doświadczonego i wykwalifikowanego specjalistę na wysokiej jakości sprzęcie jest rzetelna i wiarygodna.
Nasi terapeuci od kilku lat posiadają ukończone szkolenia w kierunku diagnostyki i terapii BRT u wyłącznego i generalnego przedstawiciela w Polsce niemieckiej firmy Regumed Gmbh, będącej producentem specjalistycznej aparatury BICOM®Optima. Pracujemy na aparacie najwyższej jakości Bicom Optima.

Naturoterapie stosowane przez nasz gabinet nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Wszelkie decyzje w kwestiach zdrowia należą do lekarza prowadzącego leczenie. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem prowadzącym.

Anna 608 468 871

Lech 606 912 347

© Copyright zwolenscy.pl – wszelkie prawa zastrzeżone – realizacja Vebi.pl

Naturoterapie stosowane przez nasz gabinet nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Wszelkie decyzje w kwestiach zdrowia należą do lekarza prowadzącego leczenie. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem prowadzącym.

Anna 608 468 871

Lech 606 912 347 

Sonia 788 826 711
 

© Copyright zwolenscy.pl – wszelkie prawa zastrzeżone – realizacja phenterprise

Polityka prywatności